Torupostisüsteemid

Torupostisüsteemid võimaldavad turvalist, kiiret ja usaldusväärset laborinäidiste ja arstimite, sularaha, dokumentide, väikeste detailide jne. transporti tervishoiu, kaubanduse, tööstuse ja panganduse sektorites.

Miks valida Pristise torupostisüsteem?

Peamised eelised torupostisüsteemide kasutamiseks on:

  • Väärtuslike ja tundlike materjalide turvaline transport
  • Madalamad kulud ja kõrgem tööjõu tootlikus kasutades progressiivset automatiseerimist

Haiglad

Haiglad on keerulised kooslused hulga kriitiliste ülesannetega, et tagada hea tervishoid. Haiglates ühendab torupostisüsteem kiiruse ja usaldusväärsuse, transportides vere- ja kudede proove, arstimeid, retsepte, laboritestide tulemusi ja muid materjale. Torupostisüsteemid on mugavad ja võivad kaasa aidata inimelude päästmisele: operatsioonisaalis, verepangas või õdede tööpostil – igakülgselt rakenduse-spetsiifilised ja innovatiivsed.

Kaubandussektor

Kaubandussektoris käsitletavad suured summad sularaha nii kassades kui käsitsi transpordil peakassasse tekitavad kõrgendatud ohuolukorra personalile ja klientidele, kuna sularaha on varguste ja röövide peamine sihtmärk. Torupostisüsteem viib liigse sularaha kassast turvalisele alale või seifi. Samuti saab kassadesse saata turvaliselt alalt vahetusraha. Sularaha viiakse kiiresti, turvaliselt ja usaldusväärselt turva-alale, kaitstes samaaegselt nii sularaha, personali kui kliente.

Tööstusettevõtted

Tööstusettevõtted omavad mitmeid osakondi ja erilaadseid tööpiirkondi. Ettevõtted peavad pidevalt alandama tootmiskulusid samaaegselt täites kvaliteedinõuded. Tööstuslikud torupostisüsteemid transpordivad nii väikeseid detaile, pulbreid, graanuleid, tööriistu kui külmasid ja tuliseid metallinäidiseid. Süsteemid suudavad vahemaaliselt katta ka suurimaid tööstusalasid.

Pangad

Pankadelt oodatakse esmaklassilist kõrge turvalisusega klienditeenindust optimaalsete kuludega. Torupostisüsteemid ühendavad pankade teenindussaalid back office või seifiga, mis paiknevad eemal turvatud alal. Rakendades torupostisüsteeme saab raha ja dokumente käsitleda turvaliselt ja kiiresti.

Kuidas me seda teeme?

Koostöö Tellijatega

koostöös Tellijaga leitakse optimaalsed lahendused nõrkvoolulahenduse ehitamiseks, eesmärgiga tagada nõuete täitmine optimaalseima kuluga

Koostöö tarnijatega

koostöös meie poolt pakutavate seadmete rahvusvaheliste tarnijatega ja ka tarnijate kogemustele tuginedes, saame välja pakkuda lahendused ka kõige keerukamatele hoonetele ja rajatistele

Koostöö projekteerijatega

meie spetsialistide nõu on kõrgelt hinnatud Eesti suurimates projekteerimis ettevõtetes ning suurte kogemustega spetsialistide koostöö tagab kliendi jaoks parima lõpptulemuse

Koostöö peatöövõtjatega

AS Pristis on peatöövõtjate seas hinnatud töövõtja, kelle peale võib alati kindel olla

Protsess

1

Kliendi vajaduste väljaselgitamine või põhiprojekti (PP) läbitöötamine

2

Võimalike alternatiivlahenduste väljatöötamine, nende tutvustamine kliendile

3

Pakutavate lahenduste kooskõlastus kliendiga

4

Pakkumise esitamine

5

Lepingu sõlmimine

6

Tööprojekti koostamine

7

Tööde teostus

8

Tööde üleandmine ja Tellija koolitus

9

Süsteemide hooldus

Seda teenust kasutavad

Klientide tagasiside

Oleme Pristisega teinud koostööd 13 aastat ja võime kinnitada, et Pristis on suurepärane ja turvaline partner!

Raido IngerainenHammerjack OÜ

Pristis on andnud oma suure panuse, et külaliste rahuolu püsiks väga kõrge!

Ain KäppTegevjuht / TallinnHotels

Kui oled huvitatud nõrkvoolusüsteemi ehitusest, võta meie esindajaga ühendust. Meie tehnilise ja ärikogemusega konsultandid oskavad nõu anda ja rääkida lahendustest täpsemalt.

Kontaktisikud

Janek MesipuuMüügijuht – automaatika, nõrkvool
Tartu
Mart ParboMüügijuht – automaatika, nõrkvool
Tallinn

HinnapäringKüsi pakkumist