Õekutse-, uksetelefoni- ja vanglate kommunikatsioonisüsteemid

Turvalisus ja hool on iga kaasaegse hooldekodu ning haigla olulisi nõudmisi.

Pristis pakub mitmeid erinevaid kommunikatsioonisüsteeme:

  • õekutse
  • uksetelefon
  • vanglate kommunikatsioonisüsteemid

Miks valida Pristise kommunikatsioonisüsteem?

Õekutse

Õekutse nupud paiknevad haiglavoodite läheduses ja võimaldavad patsientidel õdedele ning arstidele voodist lahkumata abisoovist teada anda. Nupuvajutuse tulemusel teatvitab personali postil olev keskseade abivajadusest hooldajat. Süsteemid tekitavad häire õdede töökohal, õed peavad patsiendi palatit faktiliselt külastama ning kohapeal patsiendi vajadusi tuvastama. Õde teavitatakse nupuvajutusest valgus- ja/või helisignaaliga. Lihtsamad süsteemid võimaldavad väljakutset tühistada patsiendi voodi juures asuvalt seadmelt.

Keerulisemad süsteemid võimaldavad patsiendiga töökohalt rääkida. Selliste süsteemide eelis on reageerimise kiirus otsustamaks, kas olukord on kriitiline ja vajab kohest reageerimist.

Õekutsesüsteeme saab ühendada sidesüsteemide ning muude suhtlusplatvormidega. Õekutse integratsioon võimaldab saata mitmeid häireid mobiilsetele või erinevatele tekstisõnumeid võimaldavatele seadmetele. Tekstiteate sisuks võib olla mh. häire asukoht, aeg ja tüüp. Arenenumad integreeritud süsteemid võimaldavad personalil aksepteerida, keelduda, kiirendada või edastada õekutselt saadud häireid.

Uksetelefoni süsteemid

Uksetelefoni süsteeme kasutatakse hoone(te)s ning nad edastavad nii heli kui pilti. Uksetelefone saab ühendada helindussüsteemidega, telefonide ning muude süsteemidega. Uksetelefonide süsteemid võimaldavad juhtida valgustust ning uste lukke. Digitaalseid uksetelefonisüsteeme saab ühendada arvutivõrkudega, mille kaudu suhelda kutsele vastajatega, k.a. kaugtöökohtades.

Uksetelefonisüsteeme kasutatakse peamiselt kontorites, tööstusobjektidel ning korterelamutes, kus turvalisuse taseme nõuded ei ole kõrged ja põhifookus on külastajate tuvastamisel ning suletud aladele lubamisel. Erinevates suurustuse lahendusi rakendatakse eramutest kuni suurte hoonete maatrikslahendusteni, mis võimaldavad samaaegseid ühendusi ning ustelukkude juhtumist.

Vanglate kommunikatsioonisüsteemid

Vanglate kommunikatsioonisüsteemid on ehitatud kasutamiseks vanglakeskkonnas. Kongi paigaldatavad osad on tugeva roostevabast terasest konstruktsiooniga. Süsteem salvestab kasutuslogi ning paigaldus on tamper-ahelaga, mis väldib süsteemi väärkasutust.

Kuidas me seda teeme?

Koostöö Tellijatega

koostöös Tellijaga leitakse optimaalsed lahendused nõrkvoolulahenduse ehitamiseks, eesmärgiga tagada nõuete täitmine optimaalseima kuluga

Koostöö tarnijatega

koostöös meie poolt pakutavate seadmete rahvusvaheliste tarnijatega ja ka tarnijate kogemustele tuginedes, saame välja pakkuda lahendused ka kõige keerukamatele hoonetele ja rajatistele

Koostöö projekteerijatega

meie spetsialistide nõu on kõrgelt hinnatud Eesti suurimates projekteerimis ettevõtetes ning suurte kogemustega spetsialistide koostöö tagab kliendi jaoks parima lõpptulemuse

Koostöö peatöövõtjatega

AS Pristis on peatöövõtjate seas hinnatud töövõtja, kelle peale võib alati kindel olla

Protsess

1

Kliendi vajaduste väljaselgitamine või põhiprojekti (PP) läbitöötamine

2

Võimalike alternatiivlahenduste väljatöötamine, nende tutvustamine kliendile

3

Pakutavate lahenduste kooskõlastus kliendiga

4

Pakkumise esitamine

5

Lepingu sõlmimine

6

Tööprojekti koostamine

7

Tööde teostus

8

Tööde üleandmine ja Tellija koolitus

9

Süsteemide hooldus

Seda teenust kasutavad

Klientide tagasiside

Oleme Pristisega teinud koostööd 13 aastat ja võime kinnitada, et Pristis on suurepärane ja turvaline partner!

Raido IngerainenHammerjack OÜ

Pristis on andnud oma suure panuse, et külaliste rahuolu püsiks väga kõrge!

Ain KäppTegevjuht / TallinnHotels

Kui oled huvitatud nõrkvoolusüsteemi ehitusest, võta meie esindajaga ühendust. Meie tehnilise ja ärikogemusega konsultandid oskavad nõu anda ja rääkida lahendustest täpsemalt.

Kontaktisikud

Janek MesipuuMüügijuht – automaatika, nõrkvool
Tartu
Mart ParboMüügijuht – automaatika, nõrkvool
Tallinn

HinnapäringKüsi pakkumist