RIMI kauplused

Rimi Baltic on üks juhtivatvest jaekaupmeestest Balti riikides ning opereerib 3 ketiga: Rimi hüpermarketid ja supermarketid ning odavkauplused Supernetto ja Säästumarket. Rimi Baltic’ul on praegu 241 kauplust Eestis, Lätis ja Leedus. Rimi on osa ICA’st, kes on üks juhtivaid Põhjamaade jaekaupmehi. Royal Ahold N.V 60% osaluse kaudu kuulub ICA AB rahvusvahelisse jaekaubanduse võrku. Pristis teeb pikaajalist koostööd Rimiga, tarnides Rimi vajadustele sobivaid lahendusi.

“Kõik tööd teostatakse kiirelt, vastutustundlikult ja kvaliteetselt. Seadmed vastavad alati EU standarditele. Tööd planeeritakse nii, et kliendil ei ole täiendavaid muresid. Pristis on olnud ja püsib usaldusväärse ja tütise partnerina kes alati täidab lepingutingimusi” ütles RIMI LIETUVA turvajuht Gintaras Alekna.

http://www.rimi.lt

Teostamise aeg: 2003 -

Asukoht: Leedu

Kliendisektor: Kaubandusettevõte

Teenused: Andmeside ja kaablivõrgud, Automaatsed tulekahju signalisatsooni- ja kustutussüsteemid, Carsus iP kassavalvesüsteem, Helindus-, konverentsi- ja tõlkesüsteemid, Hooldus, Torupostisüsteemid, Valve- ja läbipääsusüsteemid, Video- ja kassavalvesüsteemid