Hooneautomaatika

Hooneautomaatika e. BMS (building management system) võimaldab hoone haldajal saada operatiivste tagasisidet hoone tehnosüsteemide töös ning läbi hoolikalt läbi mõeldud käitumisstsenaariumi ennetada kahjusid tehnosüsteemidele ja hoonele. Samuti võimaldab hooneautomaatika teadlikul kasutajal olulisel määral optimeerida hoone energiakulusid, viies tehnosüsteemide töögraafikud vastavusse hoone spetsiifika ja kasutuse ajagraafikuga.

Miks valida Pristise automaatikasüsteem?

Laiapõhjaline integreerimisvõimekus

AS Pristis poolt pakutava automaatikasüsteemi peamiseks eeliseks on selle laiapõhjaline integreerimisvõimekus. Nii näiteks on meie automaatikasüsteemi võimalik integreerida kliendi olemasoleva Honeywell, TAC Schneider, Johnson Controls, Trend või Siemens hooneautomaatika süsteemiga, andes kliendile vabaduse seadmete valiku perspektiivis.

Loe täpsemalt: https://products.centraline.com/en/

Home

Loe täpsemalt: https://www.easyio.eu/

logo

Väliste süsteemide lihtne integratsioon

Samuti võimaldab süsteem lihtsat integratsiooni ka hoone automaatikasüsteemist väliste süsteemidega, nt DALI valgustuse automaatikaga, hotellides hotelli broneerimissüsteemiga jne, mis võimaldab kohaldada hoone energiatarbimisst vastavalt reaalsele vajadusele, säästes seeläbi energiakulusid.

Süsteem ei sõltu ühest nn. keskarvutist

Meie süsteem ei sõltu ühest nn. keskarvutist vaid iga meie lahenduse kontroller on võimeline toimimima ka iseseisvalt. Süsteem võimaldab mugavat kaughaldust  veebilehtiseja abil, mistõttu on autoriseeritud isikutel võimalik süsteemile ligi pääseda, vajalikku infot saada ning seadete muudatusi teostada – vajalik on vaid interneti olemasolu.

Personaalne tehnikajuht

Enamus tänapäeva hooneid omavad BMS-i, kuid tihti on esinenud olukordi, kus kliendil endal puudub spetsialist, kes tegeleb hoone automaatikasüsteemi haldamisega, või kellel on olemas vastav oskusteave. Sellisel juhul, pakume kliendile võimalust kasutada AS Pristis Tehnikajuhi teenust. Meie pikaajalise kogemusega tehnikajuhid omavad praktilise töö kogemust enamike suurtootjate BMS-ga ning tagavad seeläbi süsteemide vajaduspõhise ja kuluefektiivse töö.

Kuidas me seda teeme?

Süsteemide integratsioon

Niagara platvorm on kõige laialdasema integratsioonivõimekusega automaatikaplatvorm,

tänu millele saame hõlpsalt ühendada meie hooneautomaatikasse jahutuse-, kütte-, ja ventilatsioonisüsteemid, ruumikliima ning energiaarvestite süsteem aga ka näiteks hotelli broneeringusüsteem.

Vajaduspõhine juhtimine

Hoone tehnosüsteeme juhitakse vajaduspõhiselt ja vastavuses hoone loomuliku elurütmiga, tagades seeläbi kokkuhoid energiakuludes

Professionaalne teostus ja järelteenindus

meie suurte kogemustega automaatikainsenerid, -projektijuhid ja tehnikajuhid tagavad kliendi vajadustest lähtuva lahenduse ning kõrge kliendirahulolu.

Protsess

1

Kliendi vajaduste ja ootuste ning integreeritavate seadmete väljaselgitamine

2

Projektlahenduse väljatöötamine

3

Projektlahenduse tutvustus kliendile, kooskõlastus

4

Automaatikasüsteemi ehitamine ja programmeerimine

5

Kliendikoolitus

6

Järelteenindus ja tehniline tugi

Seda teenust kasutavad

Klientide tagasiside

Oleme Pristisega teinud koostööd 13 aastat ja võime kinnitada, et Pristis on suurepärane ja turvaline partner!

Raido IngerainenHammerjack OÜ

Pristis on andnud oma suure panuse, et külaliste rahuolu püsiks väga kõrge!

Ain KäppTegevjuht / TallinnHotels

Kui oled huvitatud Automaatikasüsteemist, võta meie esindajaga ühendust. Meie tehnilise ja ärikogemusega konsultandid oskavad nõu anda ja rääkida lahendustest täpsemalt.

Kontaktisikud

Mart ParboMüügijuht – automaatika, nõrkvool
Tallinn
Norman TupitsMüügijuht – kaubakaitse, automaatika, nõrkvool
Tallinn
Janek MesipuuMüügijuht – automaatika, nõrkvool
Tartu

HinnapäringKüsi pakkumist