Cirkle K teenindusjaamad

Circle K põhitegevuseks on mootorikütuste ning toidu-ja esmatarbekaupade ning teenuste jaemüük. Eesti suurima turuosaga mootorikütuste jaemüüjana omame ja opereerime Circle K kaubamärkide all 59 täisteenindus- ja 17 automaatjaama ning kaht mugavuspoodi. 26 autopesulaga, oleme suurim automaatpesulate kett Eestis.

AS Pristis on ehitanud kõikide Circle K jaamade ja kaupluste videosüsteemi ning tegeleb ka nende süsteemide hooldusega

Tallinki laevad “Baltic Queen“, “Superstar“, “Baltic Princess“, “Star“ ja “Galaxy”

AS Tallink Grupp on Läänemere suurimaid ning edukamaid reisi- ning laevafirmasid. Tallink opereerib piirkonna uusimaid ning kaasaegsemaid laevu. Pristise paigaldatud turvasüsteemid aitavad tagada Tallinki klientidele turvalisi merereisi elamusi, ennetada kadusid ning parandada klienditeeniduse protsesse laevade kauplustes, restoranides ja baarides.

Tamro apteegid

UAB “Tamro on Põhjamaades, Baltikumis ja Loode-Venemaal tegutseva Tamro grupi liige. Tamro on suurim ravimite müüja Baltikumis, üle 480 oma ja partnerapteekide võrgustikuga. Tamro on esimene apteekide kett, kes võttis kasutusele AM kaubakaitsetehnoloogia ning loobus EM-st, peamiselt AM antennide kompaktse ja atraktiivse disaini ning mugavate, eri pakendite jaoks sobivate AM kleebiste ja kaitseelementide tõttu.

“Oleme rõõmsad, et meil on administratiivse ja tehnilise toe partner, kes suudab rakendada apteekide kujunduslikke ideesid ning lahendada probleemid kiirelt,” ütles Tamro ehituse ja remondivaldkonna juht Gintaras Gilys.

RIMI kauplused

Rimi Baltic on üks juhtivatvest jaekaupmeestest Balti riikides ning opereerib 3 ketiga: Rimi hüpermarketid ja supermarketid ning odavkauplused Supernetto ja Säästumarket. Rimi Baltic’ul on praegu 241 kauplust Eestis, Lätis ja Leedus. Rimi on osa ICA’st, kes on üks juhtivaid Põhjamaade jaekaupmehi. Royal Ahold N.V 60% osaluse kaudu kuulub ICA AB rahvusvahelisse jaekaubanduse võrku. Pristis teeb pikaajalist koostööd Rimiga, tarnides Rimi vajadustele sobivaid lahendusi.

“Kõik tööd teostatakse kiirelt, vastutustundlikult ja kvaliteetselt. Seadmed vastavad alati EU standarditele. Tööd planeeritakse nii, et kliendil ei ole täiendavaid muresid. Pristis on olnud ja püsib usaldusväärse ja tütise partnerina kes alati täidab lepingutingimusi” ütles RIMI LIETUVA turvajuht Gintaras Alekna.

Viru Keskus

Viru Keskus on Eesti enimkülastatud keskus, Tallinna üks olulisemaid kohtumis- ja ajaveetmiskohti. Keskuses paikneb 109 esindust, Eesti ainus maa-alune bussiterminal, Eesti esimene Katusekino, Baltimaade suurim raamatupood Rahva Raamat, Baltikumi suurim ilu – ja juveelipiirkond, kaasaegne spordiklubi MyFitness ning poolavatud katuseparkla 456-e autole.

Pristis pakub Viru Keskusesle turvasüsteemide lahendusi, mis aitavad keskust klientidele turvalisemaks ning mugavamaks muuta.

Kauplused Sportland, Timberland, Running

Sportland on rahvusvaheline spordi- ja vabaajakaupasid turustav jaekaubanduskontsern. Grupp opereerib jaekettide kauplusi Sportland, Sportland Outlet, Timberland, O`Neill, Nike, Citysport, Nike Outlet Eestis, Lätis ning Leedus. Pristise tarnitud kaubakaitse- ja turvasüsteemide abil ennetab Sportland kadusid ning parandab klienditeeniduse protsesse kauplustes.

Kauplused Marks & Spencer

MSF Estonia OÜ

Marks & Spencer on üks kõrgeima profiiliga tootemarke Suurbritannia peatänavail, olles Suurbritannia juhtiv riiete jaemüüja. Marks & Spencer tegutseb 43 riigis kõikjal üle maailma ning ettevõtte kaubamärk on tänaseks juba 127 aastat vana. Oma esimese Eesti kaupluse avas Marks & Spencer Rocca al Mare kaubanduskeskuses, kuhu Pristis paigaldas kaubakaitsesüsteemid Sensormatic ja Marks & Spencer koostöö raames.

NEXT kauplused

Esimene NEXT kauplus avati 1982 aastal, tänapäeval on ettevõttel üle 700 poe. NEXT pakub moekaupu naistele, lastele ja meestele. Pristis tarnis NEXT’ile kaubandusturva lahenduse kõigis Balti riikides, mis aitab kaasa kadude ennetamisele ning klienditeeninduse parandamisele NEXT’i kauplustes.

“Kiire reageerimine muredele ja kliendi vajadustele. Suurepärased tooted ja teenindus. Paindlik hinnakujundus, mis vastab meie ootustele” ütles Ernesta Juskaite, NEXT Baltics juhataja.

Apteegid EUROVAISTINĖ

Eurovaistine on Leedu suurim apkteekide kett, esimene, kes alustas AM kaubakaitse tehnoloogia kasutamist. Alates 2005 aastast on Pristis tarninud kliendile erinevaid kaubandusettevõttele sobivaid tehnilisi turvalahendusi.

“Pristis projekteerib ja paigaldab meile turvasüsteeme. Pristis tõusis teiste tarnijate hulgast esile ausa suhtumise, kiire reageerimisega kaitse tagamiseks ja hea hooldusteenusega. Kavatseme jätkata koostööd Pristisega ka tulevikus,” ütles turvajuht Kęstutis Varvarinas.

Kauplused Douglas

Douglas Cosmetics on Euroopa suurim ja prestiizseim parfüümi- ja kosmeetikamüüja. Douglas – see nimi esindab kvaliteetset klienditeenindust ning kõige kaasaegsemaid ilutooteid. Douglasel on Euroopas rohkem kui 900 kauplust. Alates 2009 aastast on Douglase kogemus kättesaadav ka Baltikumi tarbijatele. Douglas oli esimene ettevõte Lätis, kes alustas akustomagneetilise kaubakaitsetehnoloogia kasutamist. Pristise tarnitud aubakaitsesüsteemide abil parandab Douglas klienditeeninduse kvaliteeti ja võitleb tõhusalt kadude vastu oma kauplustes.

TOP ja LABAIS kauplused

“Firma Madara 89” loodi 1993 aastal ning tegeleb toidu- ja tööstuskaupade jae- ning hulgimüügiga Lätis. Ettevõttel on hetkel 45 kauplust, mis kannavad nimesid TOP! ja LABAIS!. Uusi kauplusi avatakse pidevalt. Seetõttu pööratakse tähelepanu turvalisusele. Pristis aitab “Firma Madara 89”-l kaitsta poode kaasaegseimate turvalahendustega, mis arvestavad ettevõtte spetsiifiliste turvavajadustega.

Comarket kauplused

Comarket kaupluste kett alustas tegevust 2002. Täna töötab Comarket kaubamärgi all 21 kauplust. Pristis tarnib Comarketitele töökindlaid ja usaldusväärseid nõrkvoolu- ja turvasüsteemide lahendusi ning hooldust.

Kauplused Zara, Bershka, Armani, Stradivarius, Pull & Bear, Mango

Apranga Group on Baltikumi rõivakaubanduse liider. Praegusel hetkel opereerib ettevõte 131 kauplust: 88 – Leedus, 31 – Lätis ja 12 – Eestis. Apranga Group arendab 6 ketti: ZARA Baltikumi frantsiis, peremood – APRANGA, noorte mood – APRANGOS GALERIJA and MOSKITO, frantsiisikauplused Mango, Mexx, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Promod ja s.Oliver; ärimood Tommy Hilfiger, Strellson ja Massimo Dutti; luksusmood – Burberry, Emporio Armani, Hugo Boss, MaxMara, Marina Rinaldi, La Perla, Ermenegildo Zegna, Mados linija ja Nude; kingad ja aksessuaarid – ALDO.

Prisma kauplused

Läti esimene “Prisma” peremarket avati novembris 2006; 2012 tähistab viienda kaupluse avamist. “PRISMA” pakub oma klientidele alati konkurentsivõimelisi hindu ja laia kaubavalikut. Lisaks igapäevaostudele pakub Prisma riideid ja jalanõusid kogu perele, kodu- ja sisustuskaupu, elektroonikat, spordivahendeid ja meelelahutust.

Pristise tarnitud turvasüsteemide abil ennetab Prisma tõhusalt vargusi ning parandab klienditeeninduse protsesse oma kauplustes.

Kauplused Monton, Mosaic, Baltman, Ivo Nikkolo

Baltika Grupp on rõivakaubandusettevõte, mis opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani ja Ivo Nikkolo jaekette. Grupi brändid on esindatud Ida-Euroopa turgudel. Pristise tarnitud kaubakaitse- ja turvasüsteemide abil ennetab Baltika kadusid ning parandab klienditeeniduse protsesse kauplustes.

Elkori poed

ELKOR on kaubandusettevõte, mis kuulub 100%-lt Läti ettevõtjatele. 20 aastase kogemusega ELKOR on saavutanud turuliidri rolli tehnoloogilise innovatsiooni turul ning omab usaldusväärse partneri mainet. ELKOR on loonud ühe suurimatest kaubandusvõrkudest Lätis, pakkudes garantiiremondi, liisingu-, veebipoe ja transporditeenuseid. Alates 2001 aastast tarnib Pristis ELKOR’ile erinevaid turvalahendusi kaubanduse valdkonnale.

Gintarine apteegid

Gintarine apteekide ketis tegutseb Leedus üle 220 apteegi. Pristis on tarninud apteekidesse kõrge

“Oleme rahul, sest suhtleme pühendunud projektijuhiga, kes kiirelt rakendab meie ideed ja
korraldab